تاریخچه سازه و سوله

تاریخچه سازه و سوله


شركت سازه و سوله یکی از بزرگترين و مدرن ترین شرکت های تولید کننده اسكلت فلزي سنگین و نیمه سنگین در کشور و خاورمیانه است. که به اظهار اکثر کارفرمایان ، ناظران و اهل فن، از نظر پتانسیل، امکانات، تجهیزات و نوع سیاستگذاری بی نظیر است. حضور فعال این شرکت در اجرای بسیاری از طرح های ملی ، عمرانی و صنعتی در مدت بسیار کوتاه موید این حقیقت است. جذب و تولید استراکچرهای فلزی در صنایع مختلف از جمله کارخانجات فولاد، صنعت خودروسازی، نفت و پتروشیمی، نیروگاه سازی، صنعت سیمان، پل سازی، برج سازی و کارخانجات متنوع صنعتی در حال احداث، به عنوان پشتوانه ای محکم عزم مجموعه شرکت سازه و سوله را بر ادامه راه ، استوار ساخته است .
شرکت سازه و سوله به غیر از جذب صنایع داخلی، همواره تفکر صادرات را به عنوان یکی از اصول زیربنایی و سیاست استراتژیک در نظر داشته است . اجرای کارخانه سمند سوریه، پل قطاررو ابوکمال سوریه بر روی رودخانه فرات ، نیروگاه سیکل ترکیبی تشرین و جندر سوریه و سالن اصلی مجلس کشور جیبوتی و هتل الروضتین کربلا در همین راستا تحقق یافته است.
ظرفیت تولید اين شركت بصورت ماهیانه بيش از ۳۰۰۰ تن قطعات سنگين فلزي نيروگاهي ، فولاد ، نفت و گاز پتروشيمي ، پل و ساختمانی می باشد.
اين شركت مفتخر است که جزو Approve vendor list گروه مپنا مي باشد و پروژه های متعدد نيروگاهي از جمله نیروگاه قائن ، علي آباد كتول ، كاشان ، اردستان ، سمنان ، پره سر ، دماوند ،بهبهان، جهرم، یزد و... را به اتمام رسانده يا در حال اتمام مي باشد و با شركت هاي تابعه مپنا مانند مپنا بويلر و توگا نيز همكاري گسترده اي دارد
شركت سازه و سوله یکی از مجهزترين سازندگان استراکچر می باشد بطوريكه اين شركت دارای تعداد زیادی دستگاه برش پلاسمای CNC و ۳ دستگاه شات بلاست اتوماتیک مي باشد كه تمام قطعات را در صورت نیاز قبل از برشكاري بصورت خام شات بلاست نموده و پس از آن عمليات مونتاژ و جوشكاري شروع مي گردد و پس از اتمام فرآيند ساخت نیز مجدداً شات بلاست و در نهاین رنگ آميزي و بسته بندی مي شود.
همچنین لازم به توضیح است حدود 98% از جوشكاريهای اين شركت بصورت نیمه اتوماتیک با دستگاههای زيرپودري و CO۲ انجام می شود و در طول پروسه تولید اجرای انواع تستهای غیر مخرب از جمله PT, UT , MT صورت می پذیرد.

پروژه های سازه و سوله

مشاهده برخی تولیدات سازه و سوله


کليه حقوق اين سايت متعلق به سازه و سوله می‌باشد.       Copyright © 2009 - 2016 SteelStructure.com